DOĞ-TEK TİCARET, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile inşaat, taahhüt, tadilat, dekorasyon sektörünün farklı alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Konusunda uzman teknik elemanlarımız, öncelikle ihtiyaç duyduğunuz konuda keşif çalışması yaparak en uygun çözümü size önermektedir. Karşılıklı görüşme neticesinde talebinize uygun projeye karar verilmekte, maliyet çıkarılmakta ve çalışmalara başlanmaktadır. İş başında verilen taahhüt, iş tesliminde harfiyen yerine getirilmekte, beklentilerinizin üzerinde bir çalışma doğrultusunda yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile işin teslim edilmesi esas alınmaktadır.

Gerek Aşağı Ayrancı ve Çankaya bölgelerinde, gerekse Ankara'nın diğer bütün semtlerinde her türlü inşaat işiniz konusunda sizlerle de tanışmak ve çalışmaktan onur duyacağız.
DIŞ CEPHE MANTOLAMA
Yalıtım sektöründe en çok kullanılan yalıtım sistemlerinden bir tanesi mantolamadır. Mantolama dıştan yapılan bir ısı yalıtım sistemidir. Bu yalıtım sisteminin kullanılmasındaki amaç; dışarıdaki havanın içeriyi etkilememesi, içerideki havanın da korunabilmesi esasına dayanmaktadır.
ÇATI ONARIMI
Yağmur, rüzgar gibi doğa olaylarının meydana getirdiği çatı hasarlarını titiz bir şekilde onarıyoruz. Çatınız bakımsız veya hasarlı olduğu zaman çatınızdan içeriye akacak yağmur suyu evinize zarar verebilir, elektrik tesisatını veya duvar boyalarını bozabilir. Bu nedenle çatı onarımı ihmal edilmemelidir.
 
 
ÇATI YAPIMI
Çatılar, bir binanın en zor erişilebilen noktaları oldukları için, yapılırken dayanıklı bir şekilde inşa edilmeleri oldukça önemlidir. Yenileme, tamir gibi ihtiyaçların daha az ortaya çıkması için dayanıklı yapılmış çatılar gerekmektedir. Doğru yapılmış çatı, kaplama, koruma ve su geçirmeme özellikleri taşımalıdır.
 
İÇ-DIŞ BOYA
İç ve dış cephelerde dekoratif ve koruyucu bir tabaka oluşturan boya uygulamalarını evler veya işyerleri için özenli bir şekilde yapmaktayız. Boya işlerinizde eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde izole ederek iş tesliminde size sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.
 
LAMİNAT
Laminat,  çok  geniş  kullanım  alanı  ve  üstün  özellikleri  olan  bir  malzemedir. Laminat  kaplama  yüzeylerin  kolay  temizliği,zor  çizildiği,asitlere  ve  diğer  maddelere  dayanıklılığı  yönünden  kullanıcılara  kolaylık  sağlar. Laminatlar,  renk  ve  tekstür  çeşitliliği  yanında  estetik  açıdan da  çekicidir.
 
PARKE
Doğal bir malzeme olması nedeni ile parke zemin kaplamaları yapı işlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Parkeler, uygun kalitedeki iyi kurutulmuş ahşabın 16-20 mm gibi kalınlıklarda ince tabakalar ve şeritler halinde kesilmesi ile yapılır. Parkelerin yapımında, dayanıklılık açısından meşe, gürgen, dişbudak, gül ağacı gibi sert ağaçlar kullanılır.
 
KALEBODUR
Özellikle ıslak zemin olarak bilinen banyo, tuvalet, mutfak ve antrelerde kullanılan kalebodurlar, mekanları güzelleştirmek için kullanılan malzemelerin başında gelir. Kalebodur döşerken en önemli konu işçiliktir. En ufak bir hata, kalebodur uygulanan mekanı kötü göstermeye yetecektir. Deneyimli ekibimiz, itinalı kalebodur uygulamaları ile hizmetinizdedir.
 
BAHÇE DÜZENLEMESİ
Özellikle yaz aylarında en çok zaman geçirilen yerlerden olan bahçenizi bu konuda uzman birisinin düzenlemesi her zaman en doğrusudur. Bahçe düzenlemelerinde sizlere kaliteden ödün vermeden profesyonel hizmet vermekteyiz. Çevre düzenleme, yapay şelale, çim uygulamaları, sert zemin uygulamaları gibi çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.
 
ALÇI SIVA
Alçı sıva, tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanabilen torbalanmış alçı bazlı hazır sıvadır. Nefes alan bir malzeme olduğundan, nem oranını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur. Nemin yüksek olduğu ortamlarda da rahatlıkla kullanılır. Küf, bakteri ve mantar oluşturmaz.
 
ALÇIPAN
Duvar veya asma tavan yapımında kullanılmak üzere alçıdan imal edilmiş iki tarafı kâğıt kaplı olan levhalar olan alçıpan, hafif, yangına dayanıklı, ses yalıtkanlığı iyi bir malzeme olması, istenilen biçimi alabilirliği, kolay ve çabuk uygulanabilirliği gibi nedenler ile inşaat ve dekorasyon işlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 
MUTFAK DOLAPLARI
Mutfak dolabı seçimi yapılırken mutfağın ölçüleri ve şeklinin göz önünde bulundurulması gerekir. Evlerin en önemli mekanlarından olan mutfakları daha nezih ve kullanışlı hale getirmek isteyenler için talep ve beklentilerinizi karşılayacak değişik önerilerimizle siparişlerinizi bekliyoruz.
 
BANYO DOLAPLARI
Banyolarımızın şık ve kullanışlı olmasını sağlayan banyo dolaplarınının raflı, çekmeceli, yerden ayaklı gibi bir çok çeşidi vardır. Banyo dolabı seçimi, iyi araştırılması gereken bir konudur. Rutubetin sıklıkla yaşandığı  banyolarda suya dayanıklı, koruyucu boya ile kaplanmış banyo dolapları tercih edilmelidir.
 
İÇ-DIŞ DEKORASYON
Dekorasyon, yaşanan mekanların kullanım amaçlarına uygun olarak en verimli ve estetik şekilde düzenlenmesidir. Firmamız, teknik altyapısı ve uzman kadrosu ile iç dekorasyon ve dış dekorasyon alanında sizlere çözüm önerileri getirmekte, birlikte karar verilen en uygun projeyi hayata geçirmektedir.

 
SIHHİ TESİSAT İŞLERİ
Her türlü musluk, vitrifiye montajı, onarım ve değişimi, su kaçağı tespit ve onarımı, klozet tamiratı, tesisat boruları değişimi, çamaşır makinası bağlantısı, bulaşık makinası bağlantısı, her türlü tadilat, onarım ve montaj işleriniz için teknik ekibimiz hizmetinize hazırdır.
 
ELEKTRİK TESİSATI
Elektrik tesisatı, bir yapının tüm ısı, ışık ve güç kaynağını merkezden iç mekanlara dağıtma sistemidir. Kullanılacak yer ve alıcıların özelliklerine göre farklı anahtarlar, iletkenler, prizler, sigortalar ve diğer altyapı elektrik malzemeleri kullanılmaktadır.
 
DEMİR İŞLERİ
Bahçe demirleri, pencere demirleri, çelik merdivenler, yangın merdivenleri, bahçe kapıları, balkon korkulukları, merdiven korkulukları, paslanmaz korkuluklar ve bilumum demir işlerini özenli ve kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Verdiğiniz siparişleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.
 
PVC PENCERE-KAPI
PVC pencere ve kapılar, iyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engelleyerek yakıttan tasarruf edilmesini sağlar. Alüminyum ve ahşapla karşılaştırıldığında daha hafiftir. Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer. Kolay temizlenir ve az bakım gerektirir.
 
MERMER
Mermerin inşaat sektöründe çok yaygın bir kullanım alanı vardır. Mermer, binaların iç ve dış dekorasyonunda, merdivenlerde, mutfak tezgahlarında ve banyolarda kullanılmaktadır. Firmamız, tüm mermer uygulamarında özenli ve titiz çalışmaları ile kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.
 
KARO
Otoparklarda, bahçe dekorlarında, yürüme yollarında, teraslarda, iç ve dış dekorasyonda kullanılan karolar, yer döşemelerinin önemli bir dekoratif ögesidir. Muhtelif desen ve çeşitlerdeki karo uygulamaları ile yaşadığınız mekanları estetik ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.
 
KİLİT TAŞI
Yaya yolları, refüjler, park ve meydan gibi yaya trafiğinin olduğu yerlerde veya hafif araç trafiğinin olduğu alanlarda kullanılan kilit taşlarının kalınlıkları, kullanılacakları alanlara göre değişmektedir. Kent mimarisinin dekoratif ögelerinden olan kilit taşları, uygulandıkları alana estetik bir değer katar.
 
ANKARA TAŞI
Ankara taşı, kaldırım ve bordür uygulamaları, (yaya yolları, park ve bahçeler, çevre düzenleme vb.), merdiven basamaklarında, istinat duvarı yapımında, şehir mobilyaları olarak (çiçeklik, çöp kutuları, oturma grupları vb.), villa tipi yapılarda kullanılan bir uygulamadır.

 
TAŞ KAPLAMA
Taş kaplamaları, ev duvarlarına, ofis duvarlarına, bina girşlerine, dış cephe duvarlarına, kafe duvarlarına, otel lobilerine, lokanta duvarlarına, teras duvarlarına, dairelerde, plazma arkası duvarına, giriş, holler ve kolidor duvarlarına, salon duvarlarına vb. bir çok yere uygulanabilir.
 
FAYANS
Fayanslar inşaat sektörünün bir çok alanında, özellikle banyo, mutfak gibi ıslak zeminlerde, duvar ve tezgahları kaplama aracı olarak kullanılır. Su ile teması olan hemen hemen tüm alanlarda fayans kullanılmaktadır. Fayanslar, düzgün bir yüzeye sahip oldukları ve göze hoş göründükleri için tercih edilirler.
 
 
Güvenlik Cd. Meneviş Sk. No:41/D
A.Ayrancı-Çankaya-ANKARA
Tel-Fax: 0312-4675046
GSM: 0532-4976315